top of page
MYHOVYCH

"СІМБА"
Поліщук Артем
19.02.2001 - 30.03.2025
Бригада «Буревій». Оператор відділення протитанкових керованих ракет 4-го батальйону оперативного призначення «Хорив».
Biography:
Поліщук Артем на псевдо Сімба поліг 30 березня 2025 року поблизу села Колісниківка на Харківщині. Внаслідок артилерійського обстрілу з боку противника боєць зазнав смертельного поранення. Йому було лише 24 роки…
Артем народився 19 лютого 2001 року в селі Кашперівка Житомирської області. У 2020 році закінчив Київський електромеханічний фаховий коледж. У 2023 році здобув вищу освіту в Державному університеті інфраструктури і технологій. Жив у Києві та працював протягом усього навчання, мріяв, будував плани, жив повним життям.
У березні 2023 року він уклав контракт із Національною гвардією України. Служив у 1-й Президентській бригаді оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка «Буревій». Був оператором відділення протитанкових керованих ракет 4-го батальйону оперативного призначення «Хорив».
Але для нас він був набагато більше, ніж просто військовий.
Для батьків — найдорожчим сином, їхньою гордістю і надією.
Для братів і сестер — рідною душею, опорою, людиною, яка завжди була поруч.
Для побратимів — справжнім воїном, тим, на кого можна було покластися у найважчі хвилини.
Для друзів і знайомих — щирим, добрим, усміхненим хлопцем із великим серцем.
Його пам’ятають світлим, сильним, відважним. Пам’ятають його щиру усмішку, добре слово, підтримку, яку він завжди знаходив для інших.
Артем був людиною, яка не відступала. Людиною честі. Людиною великої душі.
Його позивний Сімба дуже точно передавав його характер — сильний, сміливий, з великим серцем і світлом усередині. Саме таким він і залишиться в пам’яті всіх, хто його знав.
Біль від цієї втрати неможливо передати словами. Але разом із болем у наших серцях назавжди житиме безмежна гордість за нього.
Він віддав найдорожче — своє життя — за Україну, за наше майбутнє, за мир і свободу.
І поки б’ються наші серця — житиме пам’ять про нашого Артема, нашого Сімбу.
Назавжди в строю.
Назавжди в наших серцях.
Вічна пам’ять і слава Герою.
Ваші спогади про Героя
Share Your ThoughtsBe the first to write a comment.
bottom of page






